16.06.2020

Generacija maturanata 2016/2020!

Osnovana od strane Univerziteta Sarajevo School of Science and Technology, Gimnazija SSST otvorila je svoja vrata 01.09.2016. godine. Učenici naše prve generacije, koji ove šk. godine maturiraju, postali su pioniri ambicioznog obrazovnog programa koji naglašava akademsku izvrsnost. Tokom protekle četiri godine, postali smo jedna od vodećih ustanova srednjoškolskog obrazovanja u našoj zemlji, sa jedinstvenim pristupom edukaciji. Uspjeh tog pristupa ogleda se u sposobnosti i samopouzdanju naše prve generacije.

Dok dočekujemo sve veći broj kandidata za prijem u narednu školsku godinu, naša prva generacija nam je stalan izvor snage i inspiracije. Kvalitet njihovog rada i njihov ogroman potencijal zaista su  naša najbolja referenca i najveći izvor ponosa.