GSSST Open Days: Prilika da nas posjetite i bolje upoznate

Gimnazija Sarajevo School of Science and Technology u periodu od 19. do  23. aprila 2021. godine  organizira Dane otvorenih vrata za učenike osnovnih škola. Bit će ovo prilika da nas posjetite, bolje upoznate, obiđete učionice i kabinete, laboratoriju za prirodne nauke, pogledate video o našoj školi u kino sali ili da  razgovarate sa direktorom, pedagogom, koordinatorom za Cambridge nastavu i ostalim nastavnim osobljem, te steknete iskustvo pohađanja naše škole i upoznate jedinstven sistem obrazovanja koje nudi Gimnazija SSST.
Kao dio porodice Univerziteta Sarajevo School of Science and Technology, Gimnazija SSST s radom je počela 2016. godine, a naredne školske godine upisujemo našu šestu generaciju učenika. Ponosni smo na drugu generaciju maturanata koju ćemo ispratiti ove školske godine. Pozovite roditelje i prijatelje i posjetite nas na adresi Bistrik 7, Sarajevo, u terminima od 10:00 do 13:00. Zbog poštivanja epidemioloških mjera svoj termin zakažite putem tel. 033 975 070.
Vaša budućnost počinje s nama!