04.09.2019

GSSST predstavlja Honor Society 2018./2019.

Ponosno objavljujemo dobitnike srebrnih znački za školsku godinu 2018./2019. , koje se dodjeljuju najboljim učenicima sa prosjekom 5, 0, primjernim vladanjem, te istaknutim doprinosom u radu klubova i vannastavnim aktivnostima.
GSSST Honor Society značka simbolizira izvrsnost u akademskom radu i ličnom ophođenju, prepoznaje kvalitete liderstva i nagrađuje one koje služe kao primjer i inspiracija cijeloj školi.
A naši prvi dobitnici srebrnih znački su:

1. Ena Hamzić
  2. Tarik Začiragić
  3. Emina Hadžiavdić
  4. Zerin Zeković
  5. Iman Čorić
  6. Nadja Kikić
  7. Semina Bureković
  8. Nejra Softić
  9. Lejs Zelić
  10. Amna Mandžo
  11. Nejra Džaferović.
                                                            Ručni rad by Zlatara „Sofić“
Ručno rađene, unikatne značke od punog srebra, za Gimnaziju SSST ekskluzivno proizvodi jedna od najistaknutijih bh. zlatarskih radionica – Zlatara “Sofić“. Okačena na reveru školskog blejzera, GSSST Honor Society značka ističe akademsku izvrsnost, kvalitetu liderstva i ličnog ophođenja.