Poštovani roditelji i učenici,

u skladu s naredbom Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo, a s ciljem prevencije širenja corona virusa, obavještavamo vas da se:

• do daljnjeg odgađa realizacija redovnog odgojno-obrazovnog procesa u Gimnaziji SSST;
  • online nastava u Gimnaziji SSST nastavlja se realizirati u skladu sa instrukcijama Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo kao i sa Uputstvom za realizaciju prakse „Online nastava“ za srednje škole.
O svim eventualnim izmjenama, koje se tiču nastavnog procesa, bit ćete blagovremeno obaviješteni. Administrativno osoblje Gimnazije SSST rad je organiziralo u smjenama, te nas za sve upite možete kontaktirati putem e-maila: gimnazija@gssst.edu.ba ili putem telefona: 033 975 070, 033 975 072.
Gimnazija SSST zahvaljuje se učenicima i roditeljima na saradnji i razumijevanju.