Podjelom certifikata završena još jedna GSSST Winter Academyja

Gimnazija Sarajevo School of Science and Technology protekle sedmice organizirala je četvrtu Winter Academyju odnosno pripremnu nastavu za polaganje eksterne mature za učenike devetih razreda osnovnih škola. Više od 70 polaznika Akademije je tokom petodnevne nastave ponavljalo i usvajalo gradivo iz B/H/S jezika, engleskog jezika i matematike. Tokom poslijepodnevnih sati polaznici Akademije imali su priliku bolje se upoznati s radom naših klubova, nastavnim osobljem i programom Gimnazije SSST, a neki od njih odlučili su da upravo Gimnazija SSST bude njihovo prvo opredjeljenje pri izboru srednje škole.

Winter Academyja završena je podjelom certifikata o učestvovanju. Gimnazija SSST svim učesnicima želi puno sreće pri polaganju eksterne mature.