18.10.2019

Učenici četvrtih razreda Gimnazije SSST posjetili Univerzitet Sarajevska škola za nauku i tehnologiju (SSST)

Učenici četvrtog razreda Gimnazije SSST jučer su posjetili Univerzitet Sarajevska škola za nauku i tehnologiju ( SSST). Maturanti su imali priliku upoznati se sa dekanima, profesorima i asistentima fakulteta za Kompjuterske nauke i Informacione sisteme, Game design, Političke nauke i Međunarodne odnose, Ekonomiju i Biznis, Medicinu, Stomatologiju i Farmaciju. Nakon uvodnog govora predsjednika i osnivača Univerziteta SSST-a akademika Ejupa Ganića, učenici su imali priliku razgovarati sa profesorima, te se družiti u ugodnom ambijentu SSST restorana. Ovo je prva generacija učenika Gimnazije SSST koja završava svoje srednjoškolsko obrazovanje, te se nadamo da će njihov nastavak školovanja biti protkan znanjem i uspjesima na svim poljima, kao i do sada.