WINTER ACADEMY 2023: Dođite da se upoznamo i učimo zajedno!

Dragi učenici osnovnih škola,

pred vama se nalazi važan korak – upis u srednju školu, a Gimnazija SSST je tu da ponudi pomoć, u vidu Zimske akademije, gdje ćemo vas, kroz praktičan rad i ponavljanje gradiva s našim iskusnim profesorima, pripremiti za što lakši upis u srednju školu.

Zimska akademija će se održati u periodu od 16. do 20. januara 2023.. godine, u prostorijama Gimnazije SSST. Cijena učešća iznosi 50,00 KM, a podrazumijeva ponavljanje gradiva iz predmeta: B/H/S jezik, engleski jezik i matematika, vježbe i zanimljive radionice, materijale za rad, obrok, te pripremu za polaganje eksterne mature. Također, bit će ovo odlična prilika da se upoznate s našim nastavnim osobljem, kao i klubovima koji djeluju u Gimnaziji SSST.

Svim polaznicima Akademije, će nakon završenog petodnevnog programa, biti uručeni certifikati o završenoj Zimskoj akademiji u Gimnaziji SSST.

Prijavu za Zimsku akademiju možete izvršiti se do 10. januara 2023.godine, a broj polaznika je ograničen.

Ukoliko se želite prijaviti na Zimsku akademiju ispunite aplikacijski obrazac na našoj web stranici i pošaljite na:  gimnazija@gssst.edu.ba.
Aplikacijski obrazac za Zimsku akademiju možete preuzeti ovdje.
Brošuru sa rasporedom časova Zimske akademije možete preuzeti ovdje.

Letak za Zimsku akademiju možete preuzeti ovdje.
Dođite da se upoznamo i učimo zajedno!