Čestitamo drugoj generaciji maturanata Gimnazije SSST!

Svečanom ceremonijom dodjele diploma, koja se  održala na kampusu Univerziteta SSST, ponosno smo  ispratili drugu generaciju maturanata naše škole. Maturantima, ali i brojnim gostima obratio se osnivač Gimnazije SSST akademik Ejup Ganić, koji je ovom prilikom istakao značaj jačanja srednjoškolskog obrazovanja u BiH, te iskoristio priliku da se zahvali nastavnicima, roditeljima, ali i ministrici za predškolsko, osnovno i srednjoškolsko obrazovanje u Kantonu Sarajevo, Naidi Hota-Muminović za zajednički doprinos u obrazovanju naše djece. Uvaženim gostima i maturatnima obratio se i Senad Alić, direktor Gimnazije SSST, kao i razrednici Armin Zahirović i Nerim Herenda, te učenica generacije Emina Hadžiavdić, kojoj je uručena i GSSST zlatna značka. Učenicima koji su tokom prethodne četiri godine ostvarili prosjek 5.0 uručene su GSSST Honor Society zlatne značke za izvrsnost u radu i ophođenju, a maturanti koji su u četvrtom razredu imali prosjekk 5.0 nagrađeni su srebrnim značkama.

Gimnazija SSST još jednom čestita generaciji 2021.te im želimo puno sreće i uspjeha u nastavku obrazovanja i akademskog puta.