GSSST Orientation Day 2021: Prijem za učenike prvih razreda

U prostorijama naše škole danas je održan prijem za učenike prvih razreda i njihove roditelje. Nakon što smo proteklu školsku godinu, usljed pandemije COVID-19 završili kombiniranim oblikom nastave, bila nam je čast uživo pozdraviti naše nove učenike, te ih upoznati sa razrednicima, nastavnicima i administrativnim osobljem.
Dobrodošlicu novoj generaciji učenika poželjela je i Emina Ganić, predsjednica Školskog odbora Gimnazije SSST, kao i direktor Gimnazije SSST Senad Alić. Razrednici Adanan Islamović i Nerim Herenda također su pozdravili učenike, te ih upoznali sa planom i programom nastave za prve razrede.
U skladu sa odlukom i preporukama Ministarstva za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo, nastava u našoj školi će se odvijati redovno, uz poštivanje propisanih epidemioloških mjera.
Još jednom čestitamo našoj novoj generaciji i želimo im puno sreće i uspjeha u školskoj 2021/2022. godini.