02.07.2019

Kraj školske godine 2018/2019 u Gimnaziji SSST: Učenicima dodijeljena svjedočanstva i pohvale

Školska 2018/2019 godina je iza nas, a njen kraj ozvaničen je podjelom svjedočanstava i pohvala. Posljednjeg radnog dana u mjesecu junu učenicima prvih, drugih i trećih razreda Gimnazije SSST razredne starješine uručile su svjedočanstva, a oni sa najboljim prosjekom i vladanjem dobili su i pohvale Nastavničkog, te Odjeljenskog vijeća.  Učenicima su, također, dodijeljena i priznanja za vannastavne aktivnosti.
Učenike drugih razreda naše škole ovom prilikom pozdravio je i prof. dr. Ejup Ganić, osnivač Gimnazije SSST, te ih posavjetovao o izboru za Prirodni ili Društveni smjer  koji ih očekuju u trećem razredu. Prof. dr. Ganić je kazao kako moraju biti mudri u svojim odlukama i birati pametno, istakavši prednosti oba usmjerenja.
Gimnazija SSST ovim je činom obilježila još jednu uspješnu poslovnu godinu, sa odličnim rezultatima, spremna za doček i prijem nove generacije gimnazijalaca. Vaša budućnost počinje s nama.