12.01.2021

ONLINE WINTER ACADEMY 2021: Kako se prijaviti

Dragi učenici,

s obzirom da je pred vama veliki zadatak – upis u srednju školu, Gimnazija SSST je tu da ponudi pomoć, u vidu Online zimske akademije, gdje ćemo se kroz praktičan rad sa našim iskusnim profesorima pripremiti za što lakši upis u srednju školu.

Online zimska akademija će se održati u periodu od 18. do 22. januara 2021. godine, putem zoom aplikacije. Cijena učešća iznosi 35 KM, a podrazumijeva ponavljanje gradiva iz predmeta: B/H/S jezik, engleski jezik i matematika, vježbe i zanimljive radionice, te pripremu za polaganje eksterne mature. Također, bit će ovo odlična prilika da se upoznate sa našim nastavnim osobljem kao i klubovima koji djeluju u Gimnaziji SSST. Ukoliko se želite prijaviti na Online zimsku akademiju ispunite aplikacijski obrazac na našoj web stranici PREUZMITE i pošaljite na:  gimnazija@gssst.edu.ba.
Prijave za Online Winter Academy primat će se do 15. januara 2021.godine.

Online Winter Academy brošuru možete downloadovati OVDJE

Pridružite nam se da učimo zajedno!