30.08.2019

U Gimnaziji SSST održan Čas dobrodošlice za učenike prvih razreda

Gimnazija SSST je upisala novu generaciju učenika u školskoj 2019./2020. te je tim povodom danas u prostorijama naše škole organizirano druženje sa učenicima i njihovim roditeljima, kao i profesorima i ostalim osobljem naše škole. Direktor Gimnazije SSST profesor Senad Alić pozdravio je prvačiće, njihove roditelje te ih upoznao sa pravilima i obavezama koje ih čekaju u ovoj školskoj godini.
Kako je od ranije poznato, Gimnazija SSST prima male grupe učenika te će ove školske godine dva odjeljenja prvih razreda voditi razredne starješine Nadina Ismić – Škrobanović profesorica njemačkog jezika i Darian Pokaz, profesor sociologije, filozofije s logikom i filmske umjetnosti.
Svim našim učenicima želimo sretan početak nove školske godine sa željom da bude uspješna sa puno dobrih ocjena, lijepih druženja i prijateljstava.